E-boek
Nederlands

Hoofd in de wolken

Sarah Morgan (auteur), Marije Kok (vertaler)
Een betoverend en romantisch verhaal dat zich afspeelt op het zonovergoten Puffin Island. Voor de fans van Lucinda Riley en Sante Montefiore. Puffin Island: betoverend, zonovergoten... en vol uitdagingen! Deel 2 Haar leven lang droomt archeologe Brittany Forrest al van avontuur. Op haar achttiende dacht ze dat gevonden te hebben met bad boy Zachary Flynn, maar na slechts tien onstuimige, hartsto
Titel
Hoofd in de wolken
Auteur
Sarah Morgan
Vertaler
Marije Kok
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Some kind of wonderful
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2018
1 digitaal bestand
ISBN
9789402756050
CloudLibrary
3tmfbr9